Ze względu na zamieszanie które powstało tutaj  na Ziemi ,zmobilizowało mnie do tego,  aby podzielić się informacjami które posiadam i które pamiętam , z poprzednich żyć poprzednich wcieleń, i również to, co widział i przeżyłam od dziecka. Przekażę po to, aby dowiedzieli się o nich inni .Te informacje które tutaj napiszę są ogólne  i w wielkim skrócie, postaram się już wkrótce nagrywać filmy, gdzie będę opowiadać to bardziej szczegółowo ..

Ktoś nas kontroluje nie mamy własnego zdania własnego wyboru, przez cały czas gdzieś ktoś, nas segreguje,dzieli,ustawia …Nasza wiedza jest  naprawdę bardzo skromna ,jesteśmy celowo ogłupiani,oszukiwani, manipulowani. Odcinają nas od ,prawdy, od , prawdziwej wiedzy.

Nie wiemy co się dzieje po śmierci ,skąd pochodzimy , i kim tak naprawdę jesteśmy.

Podają Tobie informacje tylko takie jakie chcą żebyś otrzymał ,informacje które są potrzebne do kontroli i manipulacji.

A konkretnie chodzi o rasy Draco . Są to gadzie rasy które używają ludzkość jako źródło pożywienia i utrzymują nas pod kontrolą, manipulują nasze DNA.

Bezlitosne jaszczury zniewalają  i kontrolują ludzkość przez tysiąclecia. Gadzie rasy żywią się naszą siłą duchową .Negatywna niska energia wibracyjna ,jest niezbędna dla ich przetrwania dla ich egzystencji .Są to pasożytnicze istoty które widzą Ziemię jako ogromną farmę , z której pobierają ludzki strach niepokój nienawiść czyli negatywną energię i żywią się nią, ponieważ są odłączeni od źródła i tylko to jest ich jedyna możliwość utrzymywania ich przy życiu.

Ras Draco jest wiele ,pomiędzy nimi doszło do konfliktu i oddzieliła się od nich jakaś część,która wybrała swoją drogę ,nie są oni wszyscy zgodni, w swoich planach ,dążeniach.

Można byłoby to tak ująć ,że jest to rodzina która się podzieliła ,doszło między nimi do konfliktu i postanowili odłączyć się.

Jedna z podzielonych ras , uważają że są najlepszą , najmocniejszą najwspanialszą rasą, jakakolwiek istnieje we wszechświecie , uważa się za siewców życia ,lecz wcale tak nie jest ponieważ ,to o my, główni kreatorzy jesteśmy „ Nościelami Życia”.

Negatywne rasy są rownież w posiadsniu naszej, technologii,  którą odebrali nam w podstepny sposób ,mają też potężną siłę psychiczną ,używają ją jako broń. Potrafią samą swoją obecnością paraliżować inne istoty. Przejmują planety narzucają swoje prawa.Przejęli rownież planetę Ziemie ,ponieważ uważali że jest to bardzo wyjątkowa planeta, bardzo wyjątkowe miejsce.

Ziemia jest niezwykłą ,planetą wielopoziomową,która posiada poziomy zdatne do życia.Więcej na ten temat wyjaśnię wkrótce...

Rasa Drako uważa się za siewców życia i najwyższych ,jedynych władców Ziemi i ludzkości.Mają pod soba rasę Reptilian , jest to rasa im podległa ,służąca ,można nazwać żołnierze najemcy.

Druga rasa Draco ,która się od nich odłączyła ,sprawuje również władze tutaj na Ziemi.Dąży zawsze do całkowitej destrukcji życia i planet,również planety Ziemi.Robią to ponieważ ich celem jest całkowite wyniszczenie planet dla poboru energii i jądra jej istnienia ,dla tworzenia swoich technologii.. Oni mają również pod sobą rasę z którą wspópracją ,są to Pleyadianie ,oczywiśćie nie wszyscy, jest to grupa która sprzedała się dla własnych korzyści ,i rase która im służy i wykonuje dla nich wszystkie polecenia, jest to jendna z ras szarych ,rasa negatywna, oraz ,szaraki bioroboty ,czyli Grey...

Na Ziemi znajdują się też inne negatywne rasy ,które przybyły tutaj dla swoich własnych celów i korzyści,takie jak:

Anunnaki

Coyote

Vrill

Lucyferianie

Grey

Pleyadianie

CDN...

                                                                                              Merrit Magdalena 

 

Nowe komentarze

28.07 | 09:23

Czytał ktoś książkę Energia z kosmosu napisanej przez Josepha Murphyego?

22.07 | 19:47

Merrit dziękuję za dzisiejszy program na Siewcy Prawdy 😘❤️

30.05 | 16:04

Też jestem 11 i 21 z dnia urodz, ale jakoś opornie mi idzie budzenie się.

02.05 | 19:48

Witam
Bardzo mi miło i również przesyłam dużo miłości .

Podziel się stroną