Jesteś jednością z obfitością.

4. mar, 2022

Jesteś jednością ze Źródłem. Jesteś jednością ze wszystkim. 


Dlaczego?

Dlatego, że wszystko na świecie składa się z tego samego.Tym, co nas łączy z każdym i ze wszystkim jest energia. 

Energia ma to do siebie, że działa na rożnej częstotliwości i to od ciebie zależy, na jakiej działa twoja.

Przyciągasz do siebie zawsze to, co ma taką samą częstotliwość wibracyjną co ty. Zmieniając częstotliwość swojej energii zmieniasz świat wokół siebie.

W ten sposób decydujesz, czego i kogo doświadczasz. Bez względu na to, czy świadomie czy nieświadomie zmieniasz częstotliwości, reguła przyciągania się nie zmienia. Wokół ciebie zawsze jest to, co do ciebie pasuje. Dlatego, żeby doświadczać tego, co chcesz, wibruj świadomie tworząc swoje życie.
Jeśli chcesz być bliżej Źródła Obfitości, wibruj jego energią. 
Źródło jest czystą miłością, czystą obfitością, czystą radością. Jest jasnością, od której wszystko się zaczęło, dlatego jeśli chcesz być bliżej Niego, emanuj miłością, życzliwością i błogością.

Jeśli chcesz doświadczać obfitości finansowej, emanuj dostatkiem i poczuciem bezpieczeństwa. Czuj pewność, że możesz spełniać wszystkie swoje pragnienia i spełniaj je już na poziomie energetycznym. Poczuj, że wszystkie twoje potrzeby są zaspokojone i rozkoszuj się tym uczuciem a nawet się nie zorientujesz, kiedy będziesz doświadczać obfitości, miłości i bogactwa fizycznie. 
To, co fizyczne, również jest energią, dlatego żeby przyciągnąć to, co chcesz, musisz dostosować do tego swoją energię. Swoją wibrację.

Otul się miłością i obfitością, którą jest Źródło. 
To uczucie jest ci dobrze znane, ponieważ od niego pochodzisz. 

Wróć więc energetycznie do Źródła i doświadczaj życia w najpiękniejszej jego formie, gdyż taka jest twoja prawdziwa natura.

Jesteś Bogiem tylko uświadom to sobie ...

4. mar, 2022

Jesteś jednością ze Źródłem. Jesteś jednością ze wszystkim.

Okłamano ciebie i zaprogramowano,że muśisz się uczyć , udoskonalać, przychodzić na ten świat, po to, aby stawać się lepszym, doskonalszym, to jest największe kłamstwo ,które musisz odkryć..

Jak możesz się ulepszać jeżeli jesteś już doskonały sam w sobie.

Napewno wiele razy zastanawiałeś się, przecież to jest bez sensu. Wracasz tu ponownie , musisz się nauczyć, chodzimówić ,mówić,itd..Połowe swojego i tak ukróconego życia spędzasz w szkole,zdobywając wykstałcenie,zawód.

Resztę swojego życia pracujesz ,płacisz kredyty, zakładasz rodzinę, i tak naprawdę nie masz  czasu dla siebie. Marnujesz swój drodocenny,czas właśnie po to, abyś nie miał tego czasu na odkrycie ,kim tak naprawde jesteś...

Jeżeli jesteś stworzony na podobieństwo Boga i tu nie chodzi o wygląd, oznacza to, że jesteś wszystkim, potrafisz wszystko, jesteś wszechmogący i wszechwiedzący.

Wszystko, czego potrzebujesz, masz już w sobie.Jesteś kreatorem własnej rzeczywistości, masz potężną moc tworzenia, okłamano ciebie że musisz się ponownie naradzać i odpracowywać swoją karmę aby się ulepszać .

Ty przyszłeś tutaj po to,aby kreować i degustować się tym całym pięknem,miłością i obfitością..CDN..

Nowe komentarze

28.07 | 09:23

Czytał ktoś książkę Energia z kosmosu napisanej przez Josepha Murphyego?

22.07 | 19:47

Merrit dziękuję za dzisiejszy program na Siewcy Prawdy 😘❤️

30.05 | 16:04

Też jestem 11 i 21 z dnia urodz, ale jakoś opornie mi idzie budzenie się.

02.05 | 19:48

Witam
Bardzo mi miło i również przesyłam dużo miłości .

Podziel się stroną