Potęga myśli marzeń i wizualizacji.

5. mar, 2022

Myślenie ,marzenia , wizualizacja

Pomyśl teraz, że masz wybór, albo podejmujesz postanowienie o zmianie twojego życia przez uporządkowanie sfery psychicznej, albo nie robisz nic i tkwisz w dokuczliwym stanie, w którym znajdowałeś się dotychczas, czując się nadal niespełniony i nieszczęśliwy.

*Twoje myśli*

Jeśli chcesz zmiany, zacznij wpływać na swoje myśli.Czy mówisz do siebie w myślach?O czym myślisz najczęściej?Na czym najbardziej się skupiasz?W jakie samopoczucie wprowadzają cię te myśli i rozmowy z samym sobą.Jeśli rozważasz wszystkie porażki i złe strony swojego życia, martwisz się rzeczami, na które nie masz wpływu, twoja rzeczywistość będzie taka,w jaką wierzysz,jaką przewidujesz.


Na świat patrzymy przez pryzmat naszych przekonań. Jeśli nie jesteś zadowolony z tego, co cię w życiu spotyka i stale o tym myślisz, wysyłasz negatywny sygnał do wnętrza swojego ciała do wszechświata ,osłabiasz je i kodujesz na porażkę.

Mówiąc głośno o niepowodzeniu, braku szansy, niemocy – wysyłasz informację do świata, a świat jest bezlitosny dla przegranych. Kiedy mówisz o biedzie, wokół ciebie będą biedacy, jeśli o podróżach, to ludzie ciekawi świata itd. Kształtujemy życie swoimi myślami i przekonaniami. Często nie wiemy do końca, czego pragniemy, natomiast doskonale wiemy, czego chcemy unikać. Mówiąc wyraźnie, czego nie chcemy, odżywiamy tę niechcianą sferę, ponieważ energia podąża za naszą uwagą. Podlewamy zatem chwasty zamiast kwiatów.

*Twoje marzenia *

Marzenia są nie tylko po to, by o nich myśleć, ale by je spełniać i w pełni się nimi cieszyć. Uwierz w potęgę myśli i marzeń, odważ się i zacznij nimi żyć.

Jak wiele marzeń masz? Ile jawnych, którymi dzielisz się bez problemu, a ile tych skrytych, schowanych gdzieś głęboko, o których wiesz tylko Ty i po cichu pragniesz, by się ziściły? Jak często wybierasz się w podróże po swojej krainie marzeń? Marzenia to nasze wewnętrzne pragnienia, które pukają do nas z głębi duszy, chcą się wydostać i przejawiać w świecie rzeczywistym. Każde marzenie jest jak iskierka, która tylko czeka na rozbłysk. Czy pozwolisz na to? Źródło szczęścia jest w Tobie. Na marne szukać go gdzieś na zewnątrz.

Miej śmiałe marzenia, ale takie naprawdę wykraczające mocno poza twoje możliwości dla pojęcia poprzez swój świadomy i ograniczony umysł! Wszystko czego pragniesz możesz mieć, wizualizuj, rób to regularnie, i obserwuj jak twoje życie staje się cudem!

*Twoja wizualizacja *

Wizualizacja tego czego chcemy w naszym życiu uruchamia pewne mechanizmy naszego tworzenia .
Oczami duszy ,zobacz to czego pragniesz czego chcesz i stwórz to, jeśli przekażesz światu wizję obrazu w Twoim umyśle - staną się one Twoją rzeczywistością .

Albert Einstein, powiedział "Wszystko co możesz sobie wyobrazić możesz również osiągnąć" 

 

Podziel się stroną

Nie śpij z człowiekiem, którym nie chciałbyś się stać

4. mar, 2022


"Zawsze zwracaj uwagę na to, z kim dzielisz intymną energię. Bliskość na tym poziomie przeplata energię twojej aury z energią partnera. To potężne połączenie, które niezależnie od tego, jaką mu nadajesz rangę, powoduje duchowe skutki uboczne.

Im bardziej współdziałasz z kimś na poziomie intymnym, tym głębiej jest współzależność energii i tym bardziej obce aury przeplatają się z twoją. Wyobraź sobie niestałość i zaburzenia aury człowieka, który nosi w sobie dużą ilość energetycznych odłamków. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że taka chaotyczna siła odpycha od nich pozytywną energię i przyciąga negatywną."

"Zawsze zwracaj uwagę na to, z kim dzielisz intymną energię. Bliskość na tym poziomie przeplata energię twojej aury z energią partnera. To potężne połączenie, które niezależnie od tego, jaką mu nadajesz rangę, powoduje duchowe skutki uboczne.  

Uważaj na swoje myśli i słowa.

4. mar, 2022


Niesamowite energie o wysokiej częstotliwości są obecnie dostępne.Dostrój się do tych niesamowitych częstotliwości, ponieważ jest to przebłysk tego, co ma nadejść, żyjąc w wyższej świadomości.Będąc w świecie fizycznym,ale nie będąc do niego przywiązanym. 

 

Prawie tak, jakbyś unosił się nad własną rzeczywistością, będąc w stanie zobaczyć wszystko z widokiem orła, najwyższą percepcją i uniwersalną mądrością. 
Manifestacja może być natychmiastowa na tych wyższych częstotliwościach. 
Uważaj na swoje myśli i słowa lub używaj ich konstruktywnie, aby zamanifestować dokładnie to, czego chcesz .
Kąpiesz się w tym potężnym złotym świetle i utrzymujesz wyższe częstotliwości. Te energie są dostępne dla wszystkich. Ciesz się eksploracją i eksperymentami w tym wybuchu wyższej świadomości. To prawdziwy wgląd w nowy świat i wysiłki zbiorowej świadomości.

Jesteśmy energią

4. mar, 2022

Jesteśmy energią w którą wkładamy emocje uczucia , która następnie kreuje nasze Życie naszą Rzeczywistości..Emocja 
E-moc-ja 
Energia -moc - ja 


Myśli 
Myśli są magnetyczne, mają własną częstotliwość. Cokolwiek pomyślisz wysyłasz to we Wszechświat, przyciągasz podobne, które do Ciebie wraca. Emocja to energia wprowadzona w ruch.

E – moc – ja. Rozwijając dalej znaczenie słowa emocja otrzymujemy:

Energia – moc – ja. 
Teraz ustawiając te trzy elementy we właściwej kolejności otrzymujemy:

ja – energia – moc, ostatecznie otrzymujemy:

ja – jestem – energią – mocy, ja jestem mocą.


Ja jestem mocą tworzenia, ja jestem mocą sprawczą istnienia. Emocje, to energia w ruchu. Jeśli wprawisz w ruch dostateczną ilość energii stworzysz materie.

Nasze myślenie ma naprawdę wielką moc i pomaga w osiąganiu naszych celów życiowych.

Fizycy kwantowi twierdzą, że myśl jest falą energii, która przyciąga do siebie podobną energię. Innymi słowy, pozytywne myślenie działa jak magnes. Jeśli myślimy pozytywnie, przyciągamy pozytywne doświadczenia oraz ludzi, którzy myślą podobnie do nas. I o tym trzeba pamiętać każdego dnia.

Nasza rzeczywistość nam się nie przytrafia. Sami sprawiamy, że rzeczy się dzieją. Nasze życie odzwierciedla jakiś aspekt naszego świata wewnętrznego.

Niezależnie od przyczyny sytuacji w której się znajdujemy, naszym zadaniem jest wyciągnąć odpowiednie wnioski z tego doświadczenia i zrozumieć, że nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość.

Jesteśmy kreatorami naszego życia, które jest wynikiem naszych myśli, działań, intencji i czynów. To my sami tworzymy swój Świat 

Więc kontroluj swoje myśli swoje słowa 

                                                                                                     

 

 

 

OBUDŹ SIĘ TO JUŻ NAJWYŻSZA PORA

4. mar, 2022CO TO ZNACZY WŁADZA NAD MATERIĄ....

TO NIC INNEGO JAK UZYSKANIE WIĘKSZEJ MOCY JAKĄ MA ENERGIA SPOWOLNIONA DO WIBRACJI MATERII , CZYLI SPOWOLNIONEJ DO JEJ PARAMETRÓW ENERGII.

CZY JEST TO MOŻLIWE? OCZYWIŚCIE ŻE TAK.. ALE TYLKO DLA CZŁOWIEKA DUCHOWEGO, GDY PODNIESIE W SWOIM WNĘTRZU WIBRACJĘ.WÓWCZAS OSIĄGA WADZĘ NAD MATERIĄ ZEWNĘTRZNĄ, ROBI SIĘ TO MOCĄ MYŚLI ..
POSPOLICIE NAZYWA SIĘ TO MATERIALIZACJĄ I DEMATERIALIZACJĄ...Ale najpierw trzeba się nauczyć panowania nad emocjami oraz utrzymywać wysokie wibracje ...

Jak podnieść wibracje : 
-Przede wszystkim unikać mięsa , wraz ze spożywaniem mięsa bierzemy energetycznie odpowiedzialność za cierpienie, strach ból i lęk tych istot, a to bardzo obniża Energię ,wibracje opadają .

Mięso zwierząt jest obciążone karmicznie,ponieważ one przeżywają traumę ból strach ,mają uczucia .
Potem z tym obciążeniem karmicznym naradzamy się i musimy to wszystko odkupić ,odpracować.To wszystko nas obciąża !

-Dbać o swoje ciało to nasza świątynia !
Twoje ciało to największy dar jaki dostałaś w życiu! Nie może istnieć na tej planecie bez Twojej duszy. Bez Twojej Energii. W języku Inków, określenie opisujące „ludzkie ciało” brzmi: „alpa camasca”, co dosłownie oznacza „animowana ziemia”.

Całe Twoje ciało skąpane jest w Twoim polu energetycznym. To to pole utrzymuję wodę i pierwiastki w całości. To Twój duch napędza to ciało. I to od Ciebie zależy czy to ciało będzie się dobrze, czy źle czuło. Każda Twoja myśl jest wibracją.

Każda Twoja myśl przenika całe Twoje ciało. Każde wypowiadane słowo ma na nie wpływ. Wszystko. Cokolwiek myślisz i robisz, czymkolwiek karmisz Swoje ciało, jakie jedzenie mu dajesz, jaką muzykę mu włączasz, w co je ubierasz, czy pozwalasz mu nieskrępowanie tańczyć, czy pozwalasz mu odpoczywać kiedy tego potrzebuje… Wszystko zależy od ciebie! Kondycja twojego ciała zależy od ciebie!

Kochaj swoje ciało! Troszcz się o nie! Dbaj o nie jak o największy skarb Twojego życia! Jeśli Twoja miłość będzie bezwarunkowa, zobaczysz jak pięknie zacznie rozkwitać!

Twoje ciało to kosmiczna baza informacji...

Twoje ciało jest wielką bazą informacji. Wszystko co myślisz, wszystko co mówisz, wszystko co robisz, wszystko co czujesz, pozostawia w nim jakiś ślad.