06.06.2022

6. cze, 2022

Dzisiaj mamy wspaniałą datę, liczba człowieka, energia miłości obfitości i kreacji czyli 9.

6.06.2022

6+6+6=18

1+8=9

666 To chyba najbardziej tajemnicza liczba na świecie. W Apokalipsie opisana jako "liczba bestii", kojarzona z szatanem i działaniem zła, pokazywana jest jako liczba negatywna zła ,lecz wcale tak nie jest .Negatywne rasy i elity rządzące tu na Ziemi znają znaczenie i moc 666.

Prawda jest taka, że 666 ma potężna moc , energia kreowania boskości i miłości , próbują odwrócić energię tej liczby po to aby przekierować jej moc.

6 to bardzo kreatywna liczba.

Energia numeru 6 to obrońca ,wizjoner i bojownik o sprawiedliwość.

Zadaniem szóstki jest rozpoznanie, że każda przeżyta lekcja jest własnym wyborem. Decyzje podejmowane są na podstawie wewnętrznej boskości i prawdy, a nie emocji czy wpływów zewnętrznych, manipulacji i programowania .

Sześć pragnie zmian i potrzebuje więcej niż to, czego się nauczono. Numer 6 chce połączyć stare z nowym i ustalić inne zasady, czyli teraz podnoszenie naszych częstotliwości bezwarunkową miłością i kreatywnością .

6 to idealna liczba szczęścia, harmonii, równowagi i mocy. Sześć ukazuje się w figurze geometrycznej sześcioramiennej gwiazdy, gwiazdy Dawida. To magiczny heksagram potężna moc .

666 to Bezwarunkowa Miłość to podstawowa częstotliwość nowej Ziemi

W dzisiejszym dniu uważajmy na swoje myśli i słowa ,na swoje uczucia .

Zaprzęgnij swój umysł do pracy i wizualizuj swoją przyszłość !

Masz niesamowity potencjał, aby być, kim chcesz, robić, co chcesz, i otrzymywać wszystko, na co zasługujesz

                                                                                                 Merrit Magdalena         

Podziel się stroną

Słowa tworzą magię

16. maj, 2022

✨Słowa tworzą magię✨

Czy zdajesz sobie z tego sprawę, że słowa to nie tylko elementy mowy czy pisania, ponieważ mogą być wykorzystywane do wzmocnienia efektów magii, czyli sztuka kierowania i kontrolowania energii. Kiedy mówi się głośno, słowa zmieniają się w częstotliwości i wibracje, które mogą być wykorzystywane do bezpośredniej energii. To jeden z pierwszych kroków, aby stworzyć magiczne efekty.

Więc nasze słowa i wydobywający się z nich dźwięk mają potężną moc .

„A Słowo ciałem się stało i zamieszkało między nami ”

Ludzie nie mają pojęcia że tak naprawdę żyją w świece przepełnionym magią i iluzją.
Większość ludzi nie ma pojęcia jak bardzo są manipulowani i że magia jest prawdziwa i wykorzystywana do kontrolowania ludzkości. Dopóki ludzie nie dowiedzą się, jak magia jest wykorzystywana do kontrolowania, nigdy nie zrozumieją , jak świat naprawdę działa.

Najbardziej potężną rzeczą we wszechświecie jest energia i tylko zawsze o energię chodzi .
Jeśli nauczysz się kontrolować i kierować tą energią, staniesz się jednym z najbardziej wpływowych ludzi na Ziemi, i dla kontrolujacych i utrzymujących  ludzi w niewoli będziesz zagrożeniem .

Słowo magia wywodzi się ze starego francuskiego magique, łacińskiego magicus i greckiego magikos. Jedną z najwcześniej definicji magii jest "sztuka wywierania wpływu na wydarzenia i tworzenie cudów za pomocą ukrytych sił naturalnych". magia ma silny związek z energią magnetyczną i elektryczną.
Czy zauważyłeś, że słowo magnetyczne ma w sobie słowo magia?
Weź " net " w " Mag-net-IC " -magic -i zostaniesz
ze słowem magia.

Sztuka magii jest często praktykowana wraz z pewnymi słowami i świętymi geometriami. Typowymi słowami używanymi w magicznych rytuałach są słowa, które wytwarzają potężne dźwięki, gdy są wypowiadane na głos. Te dźwięki mają potężne wzorce wibracyjne, które są wykorzystywane do kierowania i kontrolowania energii i wykorzystania jej mocy.

Dźwięk jest w stanie skierować energię z tego powodu, że posiada pewne wzorce częstotliwości, które przyciągają energię do przepływu w sposób kontroli. Co więcej, dźwięk jest jedną z naturalnych sił wykorzystywanych przez naturę do stworzenia krystalicznych struktur i świętej geometrii.

Dlatego zmienili dźwięk dla naszych nie korzyści, ponieważ dźwięk podnosi nasze wibracje poprawia nasze samopoczucie i uzdrawia .

Częstotliwość 432 Hz jest pierwotna i naturalna, nazywana również częstotliwością kosmiczną.

Wszystkie naturalne dźwięki występujące w naturze które podnoszą nasze wibracje to;
burza
deszcz
wiatr
szum drzew
szum wody
śpiew ptaków
brzęczenie owadów .

Częstotliwość ta nazywana jest pitagorejską, ponieważ to Pitagoras pierwszy opracował jej zasady. W starożytności instrumenty strojono w oparciu o dźwięk właśnie 432Hz. Dziś instrumenty stroi się w oparciu o dźwięk 440 Hz.

Są również oprócz dźwięku 432Hz kolejne dźwięki, które pozytywnie wpływają na ludzki organizm, są to dźwięki solfeżowe.

Historię odkrycia dźwięków solfeżowych zawdzięczamy dr. Josephowi Puleo a ich opisanie dr. Horowitzowi i jego książce „Healing Codes for the Biological Apocalypse”.

Według doniesień antyczna skala solfeggio zawierała 6 tonów – elektromagnetycznych częstotliwości dźwiękowych.
W starożytności dźwięki te uznawano za święte, doskonałe wibracje, które prowadzą do jedności z Bogiem.

Horowitz dodał do niej 3 kolejne tony, dzięki czemu obecnie skala składa się z 9 tonów. Co ciekawe, kiedy zredukujemy wszystkie dziewięć częstotliwości numerologicznie, otrzymamy powtarzający się ciąg ,3 ,6,9, czyli liczby, które stanowią „trzon” skali solfeggio.

Nikola Tesla, powiedział kiedyś: „Gdybyś tylko wiedział, jaka jest wspaniałość w liczbach 3,6 i 9, posiadałbyś klucz do wszechświata”.

Miał obsesje na tle tych liczb 3,6,9 ludzie uważali go za wariata, lub wmawiano mu chorobę autystyczną.
Kiedy kupił dom obchodził go trzy razy dookoła, kierował się w życiu liczbami podzielnymi przez 3 np. zamawiał 18 ręczników, mieszkał wyłącznie na piętrach i w pokojach hotelowych, których numery podzielne były przez 3, a przed wejściem do każdego budynku trzykrotnie go obchodził.

Frekwencja 396 Hz uwalniania od poczucia winy i strachu, przemiana żal w radość, manifestuje zdrowie, materialne sukcesy, pewność siebie, zmienia negatywne emocje w pozytywne i pozwala osiągnąć wewnętrzny spokój.

Frekwencja 639 Hz to relacje międzyludzkie.
Częstotliwość ta pomaga pozbierać się po bolesnym rozstaniu, uwolnić się od urazów i traum, w problemach z nazywaniem lub pokazywaniem emocji, uzależnieniem emocjonalnym, zazdrością i depresją.

Frekwencja 963 Hz to doświadczenie stanu “oneness” – jedności ze wszystkim, co istnieje. To przebudzenie i powrót do naturalnego stanu. Częstotliwość ta aktywuje szyszynkę, która jest odpowiedzialna za produkcję melatoniny (hormonu snu), dlatego jest zalecana do słuchania osobom przewlekle zestresowanym, cierpiącym na bezsenność.

Co ciekawe, po zsumowaniu wszystkich tych wibracji ze sobą i zredukowaniu ich do jednej cyfry otrzymamy 9, z tego co pamietam z moich poprzednich ,żyć, wcieleń i również informacji które otrzymuje ,9 jest liczbą człowieka , ta liczba kryje w sobie potężną moc, boskośći i kreacji ,o tym wiedział również Tesla który miał DNA Andromedańskie ,dlatego został zlikwidowany ,a jego prawdziwa wiedza nigdy nie ujrzała światło dzienne .Wszystko to co może nas obudzić i podnosi nasze wibracje ,jest przez miliony lat likwidowane i ukrywane przed nami,wartościowi ludzie którzy wnoszą coś do naszego życia są również likwidowani lub zastraszani .


✨Merrit Magdalena✨

33 kręgi (Drabina Jakuba)

7. mar, 2022

Wszystko było metaforą, podobnie jak historia, że ​​Jezus został ukrzyżowany w miejscu poza Jeruzalem zwanym Golgotą, co po aramejsku oznacza „miejsce czaszki” ...
Odrodzenie = gdy twój mózgowy płyn rdzeniowy (CHRYSTUS) wspina się na twoje 33 kręgi (Drabina Jakuba) i spotyka 12 nerwów czaszkowych (12 uczniów), łączy cię z WYŻSZYM JA i stajesz się niezniszczalny, ponieważ jest to twoje ZMARTWYCHWSTANIE 

 Everything was a metaphor, like the story that Jesus was crucified at a spot outside Jerusalem called Golgotha, which in Aramaic means “place of the skull”...

The rebirth = as your cerebral spinal fluid (CHRIST) climbs your 33 vertebrae (Jacob’s Ladder) and meets your 12 cranial nerves (12 disciples) it connects you with your HIGHER SELF and you become imperishable because it's your RESURRECTION

 

Biblia gadzia manipulacia

7. mar, 2022

Biblia jest zlepkiem przepisanych wielo krotnie bzdur ,po to aby utrzymać   ludzi pod kontrolą i w  niewiedzy. Kościół zaś  dla rytuałów i poboru energii. Wszystko to jedno wielkie kłamstwo i manipulacja , nie potrzebujesz kogoś aby oddał życie za twoje grzechy bo każdy sam odpowiada za swoje czyny ,nie musisz klękać z poczuciem winy i walić się w czakre serca moja wina ,zamykając  i blokując automatycznie przepływ energii  , to jest manipulacja  i kościelne rytuały po to abyś stał  się posłusznym nie myślącym zombie .. 

Moją religią jest miłość. Moją świątynią jest moje ciało i moje serce ,a natura moim domem ..

Gdybyśmy żyli zgodnie z naturą, to ciało oświetlałoby umysł i serce, a nie odwrotnie, jak wymagają od nas religia i nauka.

Biblia jest zlepkiem przepisanych wielo krotnie bzdur ,po to aby utrzymać ludzi pod kontrolą i w niewiedzy. Kościół zaś dla rytuałów i poboru energii. Wszystko to jedno wielkie kłamstwo i manipulacja , nie potrzebujesz kogoś aby oddał życie za twoje grzechy bo każdy sam odpowiada za swoje czyny ,nie musisz klękać z poczuciem winy i walić się w czakre serca moja wina ,zamykając i blokując automatycznie przepływ energii , to jest manipulacja i kościelne rytuały po to abyś stał się posłusznym nie myślącym zombie ..

Moją religią jest miłość. Moją świątynią jest moje ciało i moje serce ,a natura moim domem ..

Gdybyśmy żyli zgodnie z naturą, to ciało oświetlałoby umysł i serce, a nie odwrotnie, jak wymagają od nas religia i nauka.
Religie chore rojenia demonicznych gadzich umysłów

7. mar, 2022

Religie są to ,chore rojenia demonicznych  gadzich umysłów i negatywnych ras ,które sprawują władzę na ziemi,więc to tylko ogłupiający i odurzający narkotyk dla naiwnego ludu. W takich religiach nie ma nawet cienia miłości, jedynie jej przeciwieństwo, czyli strach i wszystko inne podłe, okropne i złe. Na takim demonicznym podłożu religijnym dochodziło do największych zbrodni i wypaczeń.

Umberto Eco powiedział kiedyś bardzo mądre słowa: Nie znajdziemy spokoju na tej planecie, dopóki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na głowę ostatniego księdza.

Wszystkie religie jak i religia katolicka - czyli kult śmierci, niewolnictwa, cierpienia oraz mitologia i religia okrucieństwa, strachu, zła, czyli religia lucyfera, szatana ..

W mitologii szatana i sił ciemności człowiek jest i będzie zawsze marnym prochem, niegodnym robakiem, biednym grzesznikiem, marnym śmieciem. Religia szatana i sił ciemności opiera się zawsze na karze. Bez karania religia szatana traci sens i swoje fundamenty. W religii sił demonicznych i szatańskich musi także występować grzech oraz także strach, lęki i rozpacz oparte na grzechu pierworodnym, na bojaźni bożej, antychrystach, demonach, piekle, diabłach, sądzie ostatecznym, oraz wiecznym potępieniu w piekle. 


Tezy te służą tylko jednemu, upodlić, zastraszyć, zniewolić kontrolować i rzucić mocno na kolana człowieka, który stanie się bezrozumną roślinką służącą siłą ciemności oraz negatywnym rasom które odłączyły się od źródła , które dla przetrwania potrzebują negatywnej energii ,po to aby się nią żywic .

Obecnie panujący niewolniczy gadzi system na Planecie Ziemia jest w zasadzie celowo zaprojektowanym  „więzieniem” dla ludzkiej świadomości, w takim celu, aby każdy pojedyńczy człowiek nigdy nie był w stanie przebudzić się/odkryć pełnie swojej Boskiej mocy, natury, tego kim i czym jest w swej istocie.

Już wkrótce na naszych oczach runą zniewalające człowieka wszelkie błędne paradygmaty naukowe oraz dogmaty religijne, a sam człowiek przebudzi się do swojej prawdziwej natury, odzyska swoją moc ,pozna siebie samego i dowie się kim tak naprawdę jest.